Ważne Informacje:

Przyczepa jak i jacht charakteryzują się wysokim standardem, funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem, są nowe i zadbane. W związku z nowymi wymaganiami, wszystkie urządzenia jak i cała przyczepa oraz jacht są dezynfekowane.

Wakacje na kołach to świetna alternatywa na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi.

 1. Aby wypożyczyć przyczepę kempingową potrzebujesz dowodu osobistego, dowodu rejestracyjnego auta oraz prawo jazdy. Wymagamy również, by minimalny wiek klienta wynosił 23 lata.
 2. Czy każdy może prowadzić auto z przyczepą kempingową?
 3. Otóż, jeśli łączna waga auta i przyczepy mieści się w 3,5 t wystarczy kat. B.
 4. Obliczysz to analizując rubryki w dowodzie rejestracyjnym O.1 – maksymalna masa całkowita przyczepy z hamulcem w kg oraz F.1 – DMC Twojego pojazdu.
 5. Reasumując: F.1 + O.1 powinno wynosić nie więcej niż 3,5 t jeżeli posiadamy uprawnienia kat. B.
 6. Natomiast jeśli wartość ta jest wyższa potrzebujemy uprawnienia kat. B+E.
 7. Ważne! Auto holujące musi mieć wyższą masę w stosunku do masy przyczepy o 1/3.
 8. Prosimy również o zarezerwowanie około 2 godzin na odbiór przyczepy, gdyż cała procedura wydawania sprzętu oraz wypełniania formalności jest bardzo szczegółowa.
 9. Przyczepę można odebrać od poniedziałku do piątku od 7:00 – 16:00 oraz w soboty od 7:00 – 13:00 w siedzibie naszej firmy. Jeśli nie odpowiada Państwu nasza lokalizacja oferujemy możliwość podstawienia przyczepy kempingowej, a koszt ustalamy indywidualnie.

Wakacje na wodzie to doskonały pomysł na spędzenie czasu w nietuzinkowy sposób.

 1. Aby wypożyczyć jacht motorowy typu Houseboat nie musisz posiadać żadnego patentu żeglarskiego. Jak mówią przepisy, bez dokumentów można prowadzić jachty o długości kadłuba do 7,5 m lub o mocy silnika do 10 kW oraz  jachty motorowe o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h, prowadzący pozostałe jednostki powinien posiadać patent żeglarski lub motorowodny. Osoby nieposiadające uprawnień, chcąc prowadzić jacht motorowy Hausboat, które są przeznaczone do najmu powinny posiadać zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z zakresu bezpieczeństwa na wodzie przeprowadzonego przez armatora jachtu. Szkolenie takie przeprowadzimy Państwu w dniu wydania jachtu.  Wymagamy również dokument tożsamości.
 2. Jacht czeka na Państwa w porcie w Radzewicach, w godzinach wcześniej ustalonych. Jeśli nie odpowiada Państwu lokalizacja oferujemy możliwość podstawienia łodzi w innym porcie po wcześniejszym uzgodnieniu. Koszt ustalamy indywidualnie.
 3. Prosimy również o zarezerwowanie około 2 godzin na odbiór jachtu, gdyż cała procedura wydawania sprzętu oraz wypełniania formalności jest bardzo szczegółowa.
Przewiń do góry